Kontaktujte nás: pestakova@vevlastnichrukach.cz

pro každého

Chcete si v rámci sebepéče dobrát kurz zaměřený na rozvoj Vašich schopností, dovedností? Kurzy jsou vždy připravené s ohledem na využití v běžném životě a zaměřují se na témata s kterými se na mě klienti často obrací.

Kurzy jsou realizovány prezenčně nebo v on-line prostředí. Vždy s nízkým počtem účastníků, ale byl zajištěn bezpečný prostor i individuální přístup.

 • 21 Bře 2022

  Psychohygiena v běžném životě | pro každého

  Naučili jsme se a učíme se pečovat o svá těla, je potřeba však také pečovat o svou duši. Žijeme rychle a není čas někdy ani na druhé, je však důležité zastavit se a udělat si čas na sebě.

  V rámci kurzu se potkáte s relaxačními technikami, s aktivitami vycházející z mindlfullness a dalších přístupů. Budeme se věnovat laskavé všímavosti a opečovávat se. Odnesete si mnoho možných variant aktivit které lze zařadit do Vaší běžné psychohygienické rutiny, aniž by Vám to zabralo hodiny času.

 • 17 Kvě 2022

  Techniky aktivního nachlouchání v běžném životě | pro každého

  Komunikace je alfou a omegou našich interakcí v práci, v rodině, prostě všude. Jak však pochopit co nám druzí říkají a nevstoupit do bludného kruhu doměnek, předpokladů a projekcí?

  Techniky aktivního naslouchání ovlivní obsahovou i vztahovou kvalitu naší komunikace. Jaké informace si z rozhovoru odneseme (kvalita), kolik se toho od mluvčího dozvíme (kvantita), jak se spolu budeme cítit a jak se tímto rozhovorem promění náš vztah.

  Kurz se rozdělen na teoretickou a praktickou část.