Kontaktujte nás: pestakova@vevlastnichrukach.cz

1.6.2020
Vážení klienti, Vážené klientky,

náročné období, které se asi nedá srovnat s ničím co poslední generace znají, skončilo.

Opět se vracím k osobním konzultacím, samozřejmě za dodržení všech hygienických doporučení. Budeme sedět trošku dál od sebe, ale jinak se nic nemění - budu tu pro Vás.

V souvislosti s ukončením mimořádného stavu končí bezplatné služby poskytované v rámci projektu Dělám co můžu (www.delamcomuzu.cz).

4885882921_388eda7215_q.jpg

11.3.2020

Vážení klienti a klientky, v souladu s platnými nařízení a v souvislosti s protiepepidemiologickými opatřeními COVID-19, k dnešmímu dni ruším veškeré individuální i skupinové aktivity. Nevím na jak dlouho to bude, ale buďme disciplinovaní - jde o zdraví a zejména o ohrožené cílové skupiny (senioři, chronicky nemocní...).

Jako dobrovolník jsem se rozhodla zapojit do projektu Dělám co můžu, kde poskytuji bezplatné on-line konzultace veřejnosti a profesionálům v první linii. Kontaktovat je mě možné i přes kontaktní formulář zde, a odkázat se na projekt.

Čeká nás specifické období, něco co jsme nikdy nezažili. Bude to o mnohých omezeních, novinkách ale také o čase který získáme. Je jen na nás jak jej využijeme...

Můžeme pečovat o sebe, o své blízké, rodinu...udělat něco na co nebyl doma dlouho čas, přečíst si dobrou knihu, zkouknout seriál či film, uklidit si ve skříni nebo sami v sobě...je to zátěž, rozumím, ale může to být příležitost k něčemu... třeba jen k tomu být spolu...:-)

Zkuste se taky rozhlédnout, zda není okolo Vás někdo kdo na tuto novou situaci zůstal sám - nabídněte pomoc, podporu nebo jen telefonické popovídání...i v karanténě lidé potřebují kontakt...

Držte se

Markéta